JET-Gruppe [[tschechisch]]
[Stichwort]

JET-Group. Denní světlo a bezpečnost.

Výkonná a opticky náročná řešení pro přívod denního světla a RWA systémy

Vítejte u JET-Group – silného partnera v oblast pásových světlíků, světlíkových kopulí a pyramid, systémů RWA a řešení ventilace pro průmyslové a komunální stavby, jakož i prosklení pro architektonické projekty. Světlo, vzduch a bezpečnost – to jsou podstatné faktory, které denně ovlivňují pohodu člověka. Před pracovníky JET-Group se stále otevírají nové příležitosti, jak tyto rozhodující indikátory kvality života zdokonalovat. Jedná se o širokou tématiku. Proto neustále roste naše angažovanost a rozmanitost nabídky výrobků a to si získává dobré jméno v odvětví:

JET-Group.

Výrobky a služby JET

Se světlíkovými kopulemi a pásovými světlíky značky JET máte nyní k dispozici nejrůznější výrobky pro přívod denního světla a RWA systémy, zejména pro průmyslové stavby. Ty se hodí nejen pro novostavby, ale také pro sanaci stávajících budov.

S dostatečně dimenzovaným pásovým světlíkem JET přinášíme denní světlo zdarma i do větších hal.
Světlíkové kopule nabízí vyšší kvalitu života dokonce i ve víc individuálních prostředích.

V oblasti architektonických projektů vykazují obzvláštní přednosti náročné skleněné konstrukce JET. Na základě úzké spolupráce s architekty realizují naši odborníci ve stavbách i neobvyklé požadavky.

Pro bezpečnost budov projektujeme RWA zařízení požadovaná podle normy DIN 18232-2, která vyhovují platným bezpečnostním požadavkům a zároveň nabízejí vysoký komfort větrání.

S funkčními doplňky pro pásové světlíky, světlíkové kopule a prosklené konstrukce nabízíme téměř v každé oblasti použití vhodná řešení pro odvod kouře a tepla.

KONTAKT

Jan Titko
Za Lidovým domem 1010/2c
CZ-190 00
Prague 9
Czech Republic
Tel.: +420 608 306 435
##moc.puorg-tej@oktitj##
http://www.jet-group.cz

JET-Gruppe [[tschechisch]]
[Wählen Sie hier Ihre Sprache aus]
[JET Standort-Websites]